مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

انتفاد بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی از واکنش‌ها شوکه‌کننده با کارگردان مشهور

خاویر باردم که در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن بازی کرده بود، از این کارگردان دفاع کرد و برخورد دیگر بازیگران با او را شوکه‌کننده ت..

ادامه مطلب

تغییرات ١٨٠ درجه‌ای و خشونت چیره بر طنز , «پایتخت»

سریال پایتخت دوباره اتفاق آفرید. اتفاق این نوبه البته آن طور نبود که بشود آماری از میزان تلفات و خسارات آن سیاهه کرد. سریال پایتخت که حالا به فصل پن..

ادامه مطلب

شد، الناز شاکردوست&quot، عکس ، بازیگری که جایگزین &quot

در روز هایی که الناز شاکردوست هنوز تنوانسته بر اثر عوارض اتفاق ای که سر صحنه فیلم “دو طبقه روی پیلوت” برایش پیش آمده روی پاهایش بایستد..

ادامه مطلب

اجبار به استعفاء یک تهیه‌کننده فاسد سینما

 «هاروی واینستاین» تهیه‌کننده‌ای که از سوی بیش از ۷۰ زن به آزار جنسی و تجاوز متهم شده، به اجبار از انجمن کارگردانان آمریکایی استعفا داد.  ..

ادامه مطلب

آغاز فیلمبرداری فیلمی با بازی جواد عزتی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» به تهیه کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی در شهرک سینمایی دفاع مقدس شروع شد.  آغاز فیلمبر..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (528)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

عکس ، هنرپیشه زن ایرانی در کنار فرانچسکو توتی

بازیگر جوان سینمای کشور عزیزمان ایران در حاشیه دیدار آ.س.رم و اتلتیکو مادرید با فرانچسکو توتی تصویری به یادگار گرفت.  هنرپیشه زن ایرانی در کنار..

ادامه مطلب

قهرمان آخر در روزهای نهایی اکران

به گزارش خبرآنلاین، مستند سینمایی «قهرمان آخر» به كارگردانی جواد طوسی و تهیه كنندگی رضا سلامی فردا (دوم شهریور) ساعت ١٧ و هفتم شهریور ساعت ١٩ در منزل باز..

ادامه مطلب

عشق را خاک کرده‌ایم ، شهرزاد همه‌چیز دارد!

بازیگر نقش مرضیه در سریال «شهرزاد» اعتقاد است: علاقه در زندگی‌ها کمرنگ شده است هست. شاید بتوانم بگویم سالیان سال است که ما علاقه را در زندگی‌های خودمان..

ادامه مطلب

بازیگران نخستین سریال برادران محمودی مشخص شدند

سریال سایه باامین تارخ، آزیتا حاجیان، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند و پریوش نظریه به عنوان بازیگران سریال برادران محمودی معرفی شدند.  ب..

ادامه مطلب