مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

به قصد انتقام او را کتک زدم ولی قتل نکردم ، مرد ساندویچ فروش20سال قبل بعد از آزار برادرم،او را خفه کرد

بازپرس پرونده بعد از شنیدن بیانات مرد جوانی که به اتهام قتل پیرمرد ساندویچ فروش دستگیر شده است وی را جهت بررسی روانی به پزشکی قانونی فرستاد. وی که مدعی است د..

ادامه مطلب

حال یک مصدوم وخیم است ، آتش سوزی ساختمان در شیروان با ۱۱ مصدوم

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی آتش نشانی شیروان، جعفر حیدری افزود: ساعت 2:40 دقیقه صبح یک مورد آتش سوزی در خیابان کاشانی شیروان به این اداره اعلام شد..

ادامه مطلب

تیراندازی در مقر یوتیوب در کالیفرنیا

به گزارش ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، بنا بر اعلام پلیس، در این تیر اندازی دست کم سه تن زخمی شدند و یک زن نیز که گمان می رود همان عامل حمله باشد، خودک..

ادامه مطلب

حوصله شوخی نداشتم،با دوضربه چاقو او را از پای درآوردم ، اعتراف به قتل دوست بعد از ١٢ سال

مردی که دوستش را ١٢ سال پیش به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر شد و به ارتکاب این جرم اعتراف کرد. اعتراف به قتل دوست بعد از ١٢ سال/حوصله شوخی ..

ادامه مطلب

یک کشته و ۱۰ مصدوم ، انحراف اتوبوس زائران بازگشته از کربلا

انحراف یک دستگاه اتوبوس حامل زائران بازگشته از کربلا، در محور اراک-تهران یک کشته و ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت. انحراف اتوبوس زائران بازگشته از کرب..

ادامه مطلب

مادر آمریکایی دو فرزندش را به ضرب گلوله کُشت

به گزارش ایسنا، او زمانی که فرزندانش در خواب بودند به سمت آنها شلیک کرد و بعد از شلیک گلوله به همسرش گفت که فرزند ها را کشته است! مادر آمریک..

ادامه مطلب

عکس) ، مرگ کودک 3 ساله بعد از تجاوز ناپدری + بازداشت مادر و ناپدری (

همسایگان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد منزل شده است و کودک غرق در خون به بیمارستان انتقال یافته می‌شود.  مرگ کودک 3 ..

ادامه مطلب

پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد ، دستور خاص دادستان طرقبه شاندیز جهت بررسی علت اتفاق پارک آبی

دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به عنوان مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، دادستان ب..

ادامه مطلب

فوت مشکوک زن مبتلا به تب کنگو درکهگیلویه

فرماندار کهگیلویه گفت: فوت مشکوک زن 19ساله مبتلا به تب کریمه کنگو در بخش چاروسای قلعه رئیسی این شهرستان در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد در حال بررسی ا..

ادامه مطلب

عکس ، این جیب‌برها را شناسایی کنید

اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با کسب اجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهمان جیب بر از شهروندان در خواست کرد درصورت شناسایی متهمان جهت..

ادامه مطلب