مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

یورو ۹۳۸۹ تومان ، سکه به دومیلیون و ۸۷۳ هزار تومان رسید

امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم دو میلیون و ۸۷۳ هزار تومان و سکه طرح تازه دو میلیون و ۶۷۹ هزار تومان به فروش رسید. سکه به دومیلیون ..

ادامه مطلب

زمزمه‌های رونق خرید بازار مسکن به گوش می‌رسد

رییس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان با تاکید بر اینکه زمزمه هایی مبنی بر رونق بازار مسکن به گوش می رسد، گفت: در شرایط فعلی یک اصفهانی می تواند بنا بر ..

ادامه مطلب

پیش‌بینی ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار وقت شغلی در بودجه سال ۹۷

معاون رییس جمهور و رییس شرکت برنامه و بودجه کشور گفت: یک میلیون و ۳۳ هزار وقت شغلی در بودجه سال آینده که مقطعی از یک سال برنامه ششم توسعه هست، ددر نظر ..

ادامه مطلب

ریزش ۱۳ دلاری طلا در بازار جهانی

طلا بعد از اینکه در معاملات روز سه‌شنبه به پایین‌ترین رکورد در دو ماه اخیر سقوط کرد، در معاملات آسیایی روز چهارشنبه با وجود ضعیف شدن دلار عوض کردن چندانی ..

ادامه مطلب

بازار ارز همچنان در مسیر صعودی ، جهش ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه

در بازار امروز – سه‌شنبه – نیز قیمت سکه مجددا رو به زیاد کردن گذاشته به طوری که سکه تمام با زیاد کردن ۳۹ هزار تومانی قیمتی معادل یک میلیون و..

ادامه مطلب

پرداخت «وام ازدواج» تمامی متقاضیان سال گذشته

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از دریافت وام ازدواج به وسیله تمام متقاضیان در نوبت سال گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر تنها افرا..

ادامه مطلب

معرفی غول‌های نفتی مایل به حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان

مدیرعامل و مدیر هیات مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت از ارائه طرح مطالعاتی شرکت های توتال فرانسه، اینپکس ژاپن و پتروناس مالزی جهت توسعه میدان نفتی آزادگان خبر د..

ادامه مطلب

فولاد و خودروی کشور عزیزمان ایران در آستانه پیوستن به بازار جهانی هستند / رییس جمهور

در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، وزارت صنعت، معدن و تجارت طی گزارشی در دو بخش تجارت خارجی و باز..

ادامه مطلب