مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

میزبان مناسب و کم کردن دشمن های طبیعی عوامل مهم ازدیاد سفید بالک‌ها

مسول دفع آفات منطقه ۱ پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پیدا کردن میزبان مناسب توت و زیتون، کم کردن یا نبود دشمن های طبیعی، تغییرات اکوسیستم به نفع آفات و به ضرر ..

ادامه مطلب

برای معیشت قشر زحمتکش فکر نشده‌است ، زیاد کردن ۴۰۰ درصدی طرح ترافیک را چگونه با مردم محاسبه کنیم؟

به اعتقاد محسن طاقدار، اگر رانندگان وانت، تاکسی و آژانس‌ها یک روز کار نکنند به لحاظ معیشتی دچار مسئله خواهند شد. حال چگونه و بر چه معیاری ناگهان زیاد کر..

ادامه مطلب

2 جنایت به خاطر خشم

مردی که 10 سال قبل در آموزشگاه رانندگی با شلیک گلوله دو نفر را کشته بود با جلب رضایت اولیای دم یکی از قربانیان امیدوار شد اولیای دم دومین مقتول هم ر..

ادامه مطلب

تصویری که حاشیه ساخت ، داستان موشی که گردو انبار می‌کرد چیست؟

چند روز پیش انتشار تصویری از کشف شدن حجم قابل توجهی گردو در محله نارمک اظهارنظرهای بسیاری را در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ای..

ادامه مطلب

زائرین بدون ویزا و گذرنامه به مرز شلمچه نروند ، لغو ویزای اربعین صحت ندارد

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: زائرانی که قصد تردد از مرز جهت حضور در حماسه اربعین حسینی را دارند باید با ارائه گذرنامه و ویزای معتبر به مرز بین‌الملل..

ادامه مطلب

تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

تروریست‌ها با شعارهای خاص خود به سمت درمانگاه حمله کردند و شهید سبزعلی را به شهادت رساندند. در حالی که می‌خواستند وارد صحن مهم شوند ولی اشتباه کرده و ..

ادامه مطلب

تشییع شهدای تروریستی از دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران , جمعه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: پیکر مطهر شهدای تروریستی امروز (چهارشنبه) بعد از نمازجمعه از دانشگاه پایتخت ک..

ادامه مطلب

ثبت‌نام طرح غیبت سربازی تا ۱۵ خرداد ادامه دارد

سازمان نظام وظیفه شرایط غیبت سربازی را اعلام کرد براساس این اعلام ثبت‌نام طرح غیبت سربازی تا ۱۵ خرداد ادامه دارد. ثبت نام طرح غیبت سربازی تا..

ادامه مطلب

احتمال وقوع سیل در بعضی از شهرها ، بارش شدید باران در 8 استان کشور

کارشناس شرکت هواشناسی از بارش شدید باران در 8 استان کشور طی امروز و فردا خبرداد. بارش شدید باران در 8 استان کشور/ احتمال وقوع سیل در بعضی..

ادامه مطلب