مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

پرداخت «وام ازدواج» تمامی متقاضیان سال گذشته

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از دریافت وام ازدواج به وسیله تمام متقاضیان در نوبت سال گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر تنها افرا..

ادامه مطلب

آغاز فیلمبرداری فیلمی با بازی جواد عزتی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» به تهیه کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی در شهرک سینمایی دفاع مقدس شروع شد.  آغاز فیلمبر..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (528)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

عکس ، هنرپیشه زن ایرانی در کنار فرانچسکو توتی

بازیگر جوان سینمای کشور عزیزمان ایران در حاشیه دیدار آ.س.رم و اتلتیکو مادرید با فرانچسکو توتی تصویری به یادگار گرفت.  هنرپیشه زن ایرانی در کنار..

ادامه مطلب

پادشاه عربستان ماه اکتبر به روسیه می‌رود

معاون مدیر جمهوری روسیه در امور بین‌الملل گفت: پادشاه عربستان نیمه اول ماه آینده میلادی به روسیه سفر خواهد کرد. پادشاه عربستان ماه اکتبر به روسیه می ..

ادامه مطلب

خداحافظی با خودروی دنیا دیده

پس از بحث‌های بسیار، بالاخره نارنجی‌پوشان سایپا رضایت دادند. حالا تصمیم خروج «پراید» از خط تولید عملی شده است هست. آن‌طور که اعلام شده است پنجشنبه گذشته سایپ..

ادامه مطلب

کاخ‌سفید ساخت نمونه واقعی دیوار مکزیک را سفارش داده است

کاخ‌سفید در چهار قرارداد جداگانه که هرکدام حدود ۵۰۰ هزار دلار ارزش دارد به شرکت‌های ساختمانی اجازه داده نمونه‌های ۹ متری از دیواری که قرار است در مرز مکزی..

ادامه مطلب