مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

معرفی غول‌های نفتی مایل به حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان

مدیرعامل و مدیر هیات مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت از ارائه طرح مطالعاتی شرکت های توتال فرانسه، اینپکس ژاپن و پتروناس مالزی جهت توسعه میدان نفتی آزادگان خبر د..

ادامه مطلب

تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

تروریست‌ها با شعارهای خاص خود به سمت درمانگاه حمله کردند و شهید سبزعلی را به شهادت رساندند. در حالی که می‌خواستند وارد صحن مهم شوند ولی اشتباه کرده و ..

ادامه مطلب

مبلمان روباتیک ساخته شد

دانشجویان موسسه فناوری ماساچوست با همکاری یک طراح صنعتی مبلمان ماژولی و روباتیکی ساخته اند که شکل آن عوض کردن می کند. بنابراین کاربردهای مختلفی خواه..

ادامه مطلب

تشییع شهدای تروریستی از دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران , جمعه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: پیکر مطهر شهدای تروریستی امروز (چهارشنبه) بعد از نمازجمعه از دانشگاه پایتخت ک..

ادامه مطلب

عکس + ثروتمندترین بازیگر دنیا در فیلم جومانجی ظاهر می‌شود

جدیدترین تصویرهای از نسخه دوم فیلم سینمایی “جومانجی” منتشر شد. این فیلم در نسخه‌ای جداگانه ساخته شده است و به نوعی ادامه فیلمی که رابین ویلیامز فقید ..

ادامه مطلب

ثبت‌نام طرح غیبت سربازی تا ۱۵ خرداد ادامه دارد

سازمان نظام وظیفه شرایط غیبت سربازی را اعلام کرد براساس این اعلام ثبت‌نام طرح غیبت سربازی تا ۱۵ خرداد ادامه دارد. ثبت نام طرح غیبت سربازی تا..

ادامه مطلب

فوت مشکوک زن مبتلا به تب کنگو درکهگیلویه

فرماندار کهگیلویه گفت: فوت مشکوک زن 19ساله مبتلا به تب کریمه کنگو در بخش چاروسای قلعه رئیسی این شهرستان در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد در حال بررسی ا..

ادامه مطلب