مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

مرادی باز هم انصراف داد ، پست نایب رییسی اول IWF به تایلند رسید

اینتارات از تایلند توانست به عنوان نایب رییس اول فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گزینش شود و علی مرادی از حضور در انتخابات این پست هم انصراف داد. ..

ادامه مطلب

ارسال لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری بین کشور عزیزمان ایران و لوکزامبورگ به مجلس

لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری بین کشور عزیزمان ایران و لوکزامبورگ تقدیم مجلس شد ارسال لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمای..

ادامه مطلب

امانوئل مکرون کیست؟

امانوئل مکرون 39 ساله، مدیر جمهوری منتخب فرانسه بعد از برگزاری نشست یکسان با فرانسوا اولاند در کاخ الیزه، لحظاتی پیش به صورت رسمی قدرت اجرایی این کشور ر..

ادامه مطلب

فولاد و خودروی کشور عزیزمان ایران در آستانه پیوستن به بازار جهانی هستند / رییس جمهور

در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، وزارت صنعت، معدن و تجارت طی گزارشی در دو بخش تجارت خارجی و باز..

ادامه مطلب

عکس ، این جیب‌برها را شناسایی کنید

اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با کسب اجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهمان جیب بر از شهروندان در خواست کرد درصورت شناسایی متهمان جهت..

ادامه مطلب

میل به مدیر جمهور تازه کره‌جنوبی جهت سفر به کره‌شمالی

رئیس جمهور تازه کره جنوبی می‌گوید اگر شرایط مناسب باشد حاضر است به کره شمالی سفر کند. میل به مدیر جمهور تازه کره جنوبی جهت سفر به کره شمالی ..

ادامه مطلب

«کارانه» مصوبه بهمن ۹۵ شورای عالی اشتغال است/ طرح مطرح شده است از سوی یکی از کاندیداها ناقص است ، نوبخت

سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه طرح کارانه مصوبه شورای عالی اشتغال در بهمن سال ۹۵ بوده هست، گفت: طرح کارانه که از سوی یکی از کاندیداها مطرح می‌شود طرحی نا..

ادامه مطلب

حبس یک ساله جهت نماینده فدراسیون تیراندازی با کمان بعد از جعل امضا

دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران نماینده فدراسیون تیراندازی با کمان را به خاطر جعل امضا به یک سال حبس محکوم کرد. حبس یک ساله جهت نماینده ف..

ادامه مطلب

شبكه هرمي حامي قاليباف چگونه شكل مي‌گيرد

«همکار گرامی؛ جهت عضویت در کانال «پویش همکاران متعهد به دکتر قالیباف در شهرداری تهران» روی لینک زیر کلیک کنید». «همكار گرامي، براي عضويت در كانال «پويش بازنشس..

ادامه مطلب

درگیری پلیس و مردم در اعتراضات خیابانی علیه رئیس‌جمهور ونزوئلا

 جریان اعتراضاتی که در پی تصمیم نیکولاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا جهت تشکیل شورای مردمی صورت گرفته است دست‌کم ۳۷ تن زخمی شدند. درگیری پلیس و..

ادامه مطلب