مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امپراتوری عادل فردوسی پور در جام جهانی 2018

امپراتوری عادل فردوسی پور ؛ این را می توان از همین حالا جهت اتفاقات تلویزیون در طول جام جهانی تیتر کرد. مسابقاتی که حدود یک ماه دیگر شروع می شود و این بار بر خل

امپراتوری عادل فردوسی پور در جام جهانی 2018

امپراتوری عادل فردوسی پور در جام جهانی 2018

عبارات مهم : ایران

روزنامه سازندگی مروری کرده است روی برنامه های خاص جام جهانی تلویزیون

امپراتوری عادل فردوسی پور ؛ این را می توان از همین حالا جهت اتفاقات تلویزیون در طول جام جهانی تیتر کرد. مسابقاتی که حدود یک ماه دیگر شروع می شود و این بار بر خلاف 4 سال قبل ، عادل تقریبا هیچ رقیب مشخصی ندارد. او 2018 را جهت شبکه 3 می سازد. خاص برنامه اش هر شب قبل ساعاتی قبل از بازی دوم شروع می شود و تا تقریبا تا نیمه های بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت. تقریبا تا حوالی سحر که خاص برنامه های سحرگاه تلویزیون شروع می شوند. درست مثل برنامه 90 که علی پروین راجع به وقت پخشش می گفت :«90 چیه بابا، برنامه شاطراست! اونا فقط می تونن ببیننش!»

چطور گولیت و روماریو در سیمای کشور عزیزمان ایران دیده نشدند؟

امپراتوری عادل فردوسی پور در جام جهانی 2018

4 سال قبل جهت جام جهانی و خاص برنامه هایش شور حال عجیبی در تلویزیون وجود داشت. شبکه 2 با داشتن اسپانسر تیم ملی یعنی فناپ ، برنامه پر زرق و برق جام از نگاه 2 را ساخت. برنامه ای که از این اسپانسر و حسین هدایتی پول هایی هنگفت گرفت و در طول حدود یک ماه هرچه ستاره را فکر کنید از استودیوی پایتخت کشور عزیزمان ایران و سائوپائولو روی آنتن آورد.

از رود گولیت و کارمبئو گرفته تا ماتیوس و ریوالدو و روماریو. با این وجود این برنامه ، برنامه تاپ جام جهانی 4 سال قبل نشد. عادل فردوسی پور بود که همان وقت توانست با امکانات محدودش ، بی اسپانسر مستقل و تنها به یاری تیم برنامه ساز خودش و رفقای خبرنگار رسانه ها که دلی برایش ویدئوهای اختصاصی از مشاهدات ارزش می فرستادند ، با اختلافی فاحش این رقیب عیر تخصصی را به حاشیه براند.

امپراتوری عادل فردوسی پور ؛ این را می توان از همین حالا جهت اتفاقات تلویزیون در طول جام جهانی تیتر کرد. مسابقاتی که حدود یک ماه دیگر شروع می شود و این بار بر خل

همان گروه از چند ماه قبل دوباره تلاش کردند تا بتوانند جهت جام جهانی بسازند ولی این بار ، اصغر پورمحمدی که مدیر وقت شبکه سه بود از 8 ماه مانده به جام جهانی کار را یکسره کرد و قرارداد تولید 2018 را با فردوسی پور بست.

امپراتوری عادل!

این بار تفاوت این بود که فردوسی پور بعد از آن تجربه 4 سال قبل و تفاوتی که داشتن اسپانسر با نداشتنش می توانست برایش ایجاد کند ، خیلی سریع اسپانسر اختصاصی اش را هم در کنار خود دید. همان طور که حالا در برنامه 90 هم او دیگر اصلا مسئله مالی جهت تجهیزات و دعوت از مهمان ها ندارد و این اتفاق باعث شده است او برنامه های موفقی مثل خاص برنامه قرعه کشی جام جهانی از روسیه را بسازد. برنامه ای با استودیوی اختصاصی در مسکو و گروه اعزامی 3 نفره به سرپرستی محمد حسین میثاقی و حضور لوئیس فیگو در استودیوی برنامه پایتخت کشور عزیزمان ایران و حضور مهدی مهدوی کیا و علی دایی در مسکو.

جام جهانی در تلویزیون چه شکلی خواهد بود؟

امپراتوری عادل فردوسی پور در جام جهانی 2018

تقریبا تمام بازی های جام جهانی 2018 روی آنتن می رود. البته هنوز تقسیم بندی پخش بازی ها مشخص نیست ولی به طور مشخص غیر از بازی های کشور عزیزمان ایران که قطعا از شبکه 3 پخش می شود ، در بازی های همزمان ، یک بازی از شبکه 3 و یک بازی از شبکه ورزش روی آنتن می رود. بازی های اول احتمالا در شبکه ورزش خواهند بود و بازی های ساعت 10 تا یازده شب اولویت پخش از شبکه 3 را دارند که تقریبا همزمان با پخش برنامه 2018 عادل فردوسی پور هستند. تداخل هفته اول جام جهانی با ماه رمضان باعث شده است است تا شورای ورزش سیما تصمیم بگیرد فقط همین دو شبکه درگیر بازی ها باشند. هر دو شبکه خاص برنامه مستقل داشته باشند. در شبکه 3 که مشخص است عادل فردوسی پور روی آنتن می رود و کارشناسان و مهمانان خاص خودش را خواهد داشت.

شبکه ورزش هم فصل داغ فوتبالی را خواهد داشت . اگرچه هنوز مجریان این برنامه و تهیه کنندگانش مشخص نشده اند ولی احتمالا اجرای مهم برنامه بر عهده رسول مجیدی باشد و یک کارشناس ثابت داشته باشد و در کنارش هم حتما مجریان مکملی چون مهدی توتونچی یا مجتبی پوربخش حاضر خواهند بود. راجع به تهیه کننده برنامه هم به احتمال فراوان ، محسن وحدانی و مجتبی پوربخش کار تهیه کنندگی این خاص برنامه را بر عهده داشته باشند.

امپراتوری عادل فردوسی پور ؛ این را می توان از همین حالا جهت اتفاقات تلویزیون در طول جام جهانی تیتر کرد. مسابقاتی که حدود یک ماه دیگر شروع می شود و این بار بر خل

دیگر شبکه ها مثل شبکه دو و شبکه اول سیما هم خیلی علاقه به ورود به جام جهانی داشتند که البته این پروژه ها منتفی شده است ولی در این ایام قطعا جنگ های روزانه ای چون فرمول یک یا برنامه های صبحگاهی شبکه دو و 5 هم به جام جهانی ورود خواهد داشت ولی همه فقط تلاش می کنند حال و هوایی فوتبالی تر داشته باشند و اجازه ساخت برنامه تخصصی فوتبالی را ندارند.

تفاوت برنامه های 2018 و فصل داغ فوتبالی؟

امپراتوری عادل فردوسی پور در جام جهانی 2018

بدون تردید برنامه فردوسی پور مهم ترین برنامه ورزشی سیماست. حتی با روی کار آمدن فروغی در شبکه 3 هم ، همه می گویند اتفاقی جهت این برنامه نمی افتد. مدیر تازه شاید فعلا در این فصل ، در ترویج فرهنگ های ارزشی ، تاکید کند تا تواشیح در برنامه های ورزشی پخش کنند ، مثل کاری که در شب میلاد امام وقت (عج) جهت پخش بازی های لیگ قهرمانان اروپا انجام داد. ولی خیلی در روند برنامه ها بعید است تغییراتی ایجاد کند.

فردوسی پور ولی جهت برنامه اش با تجربه دو کار 2014 و خاص برنامه قرعه کشی ، احتمالا تلاش می کند زیاد فضای جام جهانی را همان طور که است به استودیوی تهرانش بیاورد. خودش که حاضر به حرف زدن نیست و تنها می گوید:«انشالله دو روز قبل از جام جهانی روی آنتن می رویم و تلاش می کنیم متنوع باشیم و مردم را راضی نگه داریم.» ولی او قطعا استودیوی مسکو خواهد داشت. راجع به مهمانان مشهور هم اصلا بعید نیست که این اتفاق بیفتد. آنها هم ارتباطاتش را دارند هم خیلی دیگر جهت برنامه مسئله اقتصادی ندارند. اتفاقی که هیجان تماشای یک برنامه استاندارد را اوج می برد و باعث می شود دوباره تلویزیون در پیک جام جهانی گوی سبقت را از نظر بیننده ، از رقبای آن سوی آبی اش ببرد. چیزی که بردی بزرگ جهت مدیریت تلویزیون می شود.

ولی فعلا تلاش کردند راجع به مهمانان خارجی حرفی نزنند .شاید از جنجال های حضور فیگو در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ماجرای دستمزدش می ترسند. ولی آنها کلی ویدئو ویدئوی ساخته شده است هیجان انگیز خواهند داشت و گزارش های تولیدی از تمرینات و حال و هوای روسیه در جام جهانی.

در شبکه ورزش داشتن مهمان خارجی احتمالا سخت است ولی آنها هم گروه پرتابل در روسیه خواهند داشت. امسال رسانه ملی گزارشگر به بازی ها نمی فرستد و باکسش را نخریده ولی جهت این برنامه هم شبکه ورزشی ها تلاش می کنند از فضای فن زون های داخلی در سطح شهر ، هیجان فوتبال را به شبکه ارزش بیاورند و ساعت برنامه ارزش را هم به میانه روز آورده اند تا مخاطب ارزش را از مخاطب 2018 سوا کنند. اگرچه اقلا در ده روز اول در این شرایط رقیب سرسخت تری چون ماه عسل دارند.

با کنار هم قرار دادن این گمانه زنی ها می توان گفت در جام جهانی ، فارسی زبان هایی که روی آنتن می روند فقط یک امپراتور دارند ، عادل فردوسی پور!

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | اسپانسر | جام جهانی | تلویزیون | جام جهانی | فردوسی پور | عادل فردوسی پور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs