مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث عکس ، این جیب‌برها را شناسایی کنید

اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با کسب اجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهمان جیب بر از شهروندان در خواست کرد درصورت شناسایی متهمان جهت ثبت ش

عکس ، این جیب‌برها را شناسایی کنید

این جیب برها را شناسایی کنید /عکس

عبارات مهم : اداره

اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با کسب اجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهمان جیب بر از شهروندان در خواست کرد درصورت شناسایی متهمان جهت ثبت شکایت به اداره هفدهم پلیس آگاهی مراجعه کنند. .

به گزارش پليس آگاهي، هفتم اردیبهشت ماه مأموران پلیس مترو در حین گشت زنی در ایستگاه متروی تئاترشهر به حضور دو نفر در مابین جمعیت حاضر در ایستگاه مشکوک شده، آنها را تحت مواظبت قرار دادند و در وقت ارتکاب دزدی کیف متعلق به یکی از مسافرین قصد دستگیری آنها را داشتند.

دو سارق جوان با اطلاع از شناسایی به وسیله مأموران مترو اقدام به فرار در خیابان انقلاب کردند که طی یکی تعقیب و گریز، مأمورین کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی با اطلاع از عنوان به کمک مأمورین پلیس مترو رفته، هر دو متهم را که علاوه بر وحشت آفرینی جهت شهروندان باعث ایجاد ترافیک شدید در خیابان پرتردد انقلاب شده است بودند دستگیر و در همان بازرسی اولیه مقادیري وجوه نقد، گوشی گوشی و مدارک شناسایی متعلق به افراد غیر از آنها کشف شد؛ که متهمان قصد داشتند در حین فرار با پرتاب کردن این اسناد و مدارک خود را بی گناه جلوه دهند.

عکس ، این جیب‌برها را شناسایی کنید

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان جیب بری و به دستور بازپرس شعبه ۱۲ دادسرای ناحیه ۱۲ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

دو متهم به نام های حمیدرضا ۴۴ ساله و ناصر ۴۳ ساله بلافاصله بعد از دستگیری به کلانتری انتقال یافته شده است و تحت بازجویی های فنی و پلیسی قرار گرفتند. متهمان در بیانات اولیه منکر هرگونه دزدی شدند؛ حمیدرضا در اظهاراتش مدعی شد که در داخل ایستگاه اتوبوس بوده که به وسیله مأموران دستگیر شده. او ادعا می کرد چون به بیماری کبدی مبتلا است صورتش لاغر شده است و همه او را با خلافکارها و معتادهای ولگرد اشتباه می گیرند در صورتی که بی گناه است و یک کارگر است که شرافتمندانه زندگی می کند. ناصر نیز گفت زمانی که قصد داشته سوار یک تاکسی شود دستگیر شده است است.

اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با کسب اجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهمان جیب بر از شهروندان در خواست کرد درصورت شناسایی متهمان جهت ثبت ش

کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در ادامه تحقیقات خود و در بررسی اولیه از سوابق متهمین اطلاع پیدا کردند که آنها از مجرمین سابقه دار و دارای سوابق متعدد دستگیری در پلیس آگاهی (بیش از ۹ فقره سابقه دستگیری) بویژه در پایگاه سوم و چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ هستند که بارها به اتهام جیب بری و کیف قاپی دستگیر و روانه زندان شدند.

در ادامه و با بررسی اموال بدست آمده از متهمین، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی از مالباختگانی شدند که در ایستگاه های متفاوت مترو و بی آر تی، به شیوه جیب بری مورد دزدی قرار گرفته بودند.

عکس ، این جیب‌برها را شناسایی کنید

یکی از مالباختگان بعد از حضور در اداره هفدهم آگاهی و شناسایی صورت متهمین در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل اتوبوس در نزدیکی پارک شهر بودم که بعد از پیاده شدن از اتوبوس متوجه دزدی گوشی گوشی خود از داخل کیف خود شدم؛ زمانی که داخل اتوبوس بودم، یکی از متهمین در کنار من ایستاده بود و من کاملاً صورت ایشان را به خاطر دارم. مالباخته ای دیگر نیز در اظهاراتش گفت: در ایستگاه مترو امام خمینی مورد دزدی کیف جیبی حاوی پول نقد و مدارک شناسایی قرار گرفته است.

سرهنگ کارآگاه داوودفرد، معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با شناسایی متهمین از سوی تعدادی از مالباختگان و در ادامه اعتراف صریح متهمین به همکاری در دزدی ها، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهمین به منظور شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمین و بویژه شناسایی سایر شکات و مالباختگان از سوی بازپرس پرونده صادر شده است هست؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویرهای متهمین شدند دعوت می شود جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با کسب اجازه انتشار تصویر بدون پوشش متهمان جیب بر از شهروندان در خواست کرد درصورت شناسایی متهمان جهت ثبت ش

واژه های کلیدی: اداره | ایران | دستگیری | شناسایی | ایستگاه | پلیس آگاهی | ایستگاه اتوبوس | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs