مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث حوصله شوخی نداشتم،با دوضربه چاقو او را از پای درآوردم ، اعتراف به قتل دوست بعد از ١٢ سال

مردی که دوستش را ١٢ سال پیش به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر شد و به ارتکاب این جرم اعتراف کرد.

اعتراف به قتل دوست بعد از ١٢ سال/حوصله شوخی نداشتم،با دوضربه چاقو او را از پای درآوردم

عبارات مهم : اعتراف

مردی که دوستش را ١٢ سال پیش به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر شد و به ارتکاب این جرم اعتراف کرد.

شرق نوشت:رسیدگی به این پرونده از سال ٨٤ و زمانی شروع شد که به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان فارس خبر دادند پسری جوان به علت خون ریزی شدید در بیمارستان جان باخته هست. هنگامی که مأموران به مرکز درمانی رفتند، متوجه شدند این جوان که هاشم نام داشت، بر اثر اصابت دو ضربه چاقو جانش را از دست داده هست. به این ترتیب تلاش جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان شروع شد.

کارآگاهان در بررسی های مقدماتی پی بردند مقتول ساعتی قبل از فوت با یکی از دوستانش به نام نیما قرار ملاقات داشته و همراه او بوده. اگرچه نشانه ای مبنی بر وجود اختلاف میان هاشم و این جوان وجود نداشت، ولی مأموران تصمیم گرفتند از نیما تحقیق کنند تا بلکه از این طریق بتوانند کلید حل این معمای جنایی را به دست بیاورند. آن وقت بود که معلوم شد نیما فرار کرده و به مکانی نامعلوم گریخته است.

حوصله شوخی نداشتم،با دوضربه چاقو او را از پای درآوردم ، اعتراف به قتل دوست بعد از ١٢ سال

این گونه بود که پسر جوان به عنوان مظنون مهم پرونده قتل آشنا شد و تحت تعقیب قرار گرفت. تلاش ها جهت دستگیری متهم هیچ نتیجه ای نداشت و ردپایی از او به دست نیامد تا اینکه چندی قبل درحالی که ١٢ سال از وقوع قتل می گذشت، کارآگاهان اخباری را راجع به نیما شنیدند و بار دیگر جهت دستگیری او دست به کار شدند.

این بار تلاش ها نتیجه داد و این مرد بازداشت شد. متهم بعد از انتقال به پلیس آگاهی به جرمش اعتراف کرد و گفت نمی خواسته دوستش را بکشد. او گفت: «من و هاشم خیلی وقت بود که با هم دوست بودیم و رابطه خوبی با هم داشتیم، درواقع اصلا اختلافی میان ما وجود نداشت. شب اتفاق درحالی که مشکلی برایم پیش آمده بود و ناراحت بودم، به سراغ هاشم رفتم و گفتم می خواهم با او صحبت کنم. هاشم پیشنهاد داد به محلی خلوت برویم. در آنجا او با من شوخی کرد. هر لحظه این کار را می کرد، ولی آن شب اصلا حوصله نداشتم. از او خواستم دست از شوخی بردارد، ولی توجهی نکرد. من ناگهان به شدت عصبانی شدم و با چاقو دو ضربه به او زدم. هنگامی که دوستم نقش بر زمین شد، از وحشت فرار کردم. به منزل مان رفتم، لباس هایم را عوض کردم و فراری شدم».بنا بر این گزارش، متهم اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

مردی که دوستش را ١٢ سال پیش به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر شد و به ارتکاب این جرم اعتراف کرد.

واژه های کلیدی: اعتراف | پرونده | دستگیری | پرونده قتل | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs