مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی زائرین بدون ویزا و گذرنامه به مرز شلمچه نروند ، لغو ویزای اربعین صحت ندارد

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: زائرانی که قصد تردد از مرز جهت حضور در حماسه اربعین حسینی را دارند باید با ارائه گذرنامه و ویزای معتبر به مرز بین‌المللی شلمچه

زائرین بدون ویزا و گذرنامه به مرز شلمچه نروند ، لغو ویزای اربعین صحت ندارد

لغو ویزای اربعین صحت ندارد / زائرین بدون ویزا و گذرنامه به مرز شلمچه نروند

عبارات مهم : اربعین

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: زائرانی که قصد تردد از مرز جهت حضور در حماسه اربعین حسینی را دارند باید با ارائه گذرنامه و ویزای معتبر به مرز بین المللی شلمچه مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی اکبر سقایی با اشاره به جلوگیری از تردد زوار فاقد روادید و گذرنامه، عنوان کرد: افرادی که فاقد روادید و گذرنامه هستند جهت خروج از کشور به این مرز مراجعه نکنند لیکن از عبور آنها به وسیله یگان.های ناجا مستقر در مرز شلمچه جلوگیری می شود.

زائرین بدون ویزا و گذرنامه به مرز شلمچه نروند ، لغو ویزای اربعین صحت ندارد

وی با اشاره به انتشار شایعه لغو روادید در فضای مجازی، افزود: با توجه به انتشار خبری مبنی بر تردد بدون ویزا از مرز شلمچه که در بعضی از گروه ها و شبکه های مجازی پخش شده است است ، اعلام می کنیم که این خبر مورد تایید نیست و زائرانی که قصد تردد از این مرز جهت حضور در حماسه اربعین حسینی را دارند باید با ارائه گذرنامه و ویزای معتبر به مرز بین المللی شلمچه مراجعه کنند.

سقایی با بیان اینکه از تردد زائرین فاقد گذرنامه و روادید در مرزهای بین المللی ممانعت می شود، گفت: نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در مرز شلمچه از عبور زائرین فاقد روادید و گذرنامه ممانعت می کنند و تنها زائرانی می توانند از این مرز عبور کنند که دارای ویزا و گذرنامه معتبر باشند.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: زائرانی که قصد تردد از مرز جهت حضور در حماسه اربعین حسینی را دارند باید با ارائه گذرنامه و ویزای معتبر به مرز بین‌المللی شلمچه

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا تاکید کرد: هموطنان گرامی جهت دریافت اخبار اربعین حسینی تنها از طریق مراجع معتبر و رسمی مانند صدا وسیما و خبرگزاری ها اقدام کنند و به این عنوان توجه خاص داشته باشند که بدون داشتن روادید و گذرنامه امکان عبور از مرز شلمچه وجود ندارد.

وی افزود: خوشبختانه تاکنون هیچگونه مسئله امنیتی در این مرز وجود نداشته است و با وجود نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در مرز شلمچه تردد زوار با سهولت انجام می شود.

واژه های کلیدی: اربعین | اربعین حسینی | اخبار اربعین حسینی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs