مورد سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول

مورد: سوریه شبانه مرکزی آمریکا استانبول عملیات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

تروریست‌ها با شعارهای خاص خود به سمت درمانگاه حمله کردند و شهید سبزعلی را به شهادت رساندند. در حالی که می‌خواستند وارد صحن مهم شوند ولی اشتباه کرده و در مسیریاب

تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

عبارات مهم : انتظامی

تروریست ها با شعارهای خاص خود به سمت درمانگاه حمله کردند و شهید سبزعلی را به شهادت رساندند. در حالی که می درخواست کردند وارد صحن مهم شوند ولی اشتباه کرده و در مسیریابی به سمت ضلع شمال غربی حرم حرکت می کنند.

به گزارش ایلنا؛ سرهنگ امید بهمن یاری (سرکلانتر 10 فاتب) در بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران گفت: در حوالی ساعت 10:10 روز گذشته دو نفر از اعضای گروهک تروریستی داعش که قصد حمله انتحاری از درب 7 داخل حرم مطهر شدند و از یکی از درب های مهم یک نفر از نفرات گروهک های تروریستی یک بمب صوتی را منفجر کردند به این قصد که توجه نیروهای انتظامی حاضر در محل را به خود جلب کنند تا در ادامه به مقاصد خود برسند.

تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

سرکلانتر 10 فاتب ادامه داد: بعد از انفجار بمب صوتی آنها می توانستند به آسانی وارد شوند ولی آنها تنها می درخواست کردند جلب توجه کنند لیکن محوطه آزاد است و حفاظت شده است نیست. بعد از آن، نفر دوم که داخل حریم رینگ 400 شده است بود با تیراندازی به اتاق نگهبانی باعث مصدوم شدن نگهبان از ناحیه گونه شد و بعد از آن وارد حرم شدند.

سرهنگ بهمن یاری در حالی که وارد محوطه سبز حیاط حرم مطهر شده است بود؛ خاطرنشان کرد: نفر دومی که مامور نگهبانی را مصدوم کرده بود در محوطه سبزی که در نزدیکی ورودی حرم واقع شده است است خود را منفجر کرد و اسلحه او در همین محوطه رها شد. در همین حال نفر دیگری از این گروهک تلاش داشت به سمت درمانگاه حرم حرکت کند.

تروریست‌ها با شعارهای خاص خود به سمت درمانگاه حمله کردند و شهید سبزعلی را به شهادت رساندند. در حالی که می‌خواستند وارد صحن مهم شوند ولی اشتباه کرده و در مسیریاب

این مقام انتظامی راجع به حمله تروریستی به حرم مطهر افزود: آنها با شعارهای خاص خودشان به سمت درمانگاه حمله کردند در این حال که خدمه و کارکنان در حال فعالیتشان بودند شهید سبزعلی را به شهادت رساندند. در حالی که می درخواست کردند وارد صحن مهم شوند با اشتباه کردند در مسیریابی به سمت ضلع شمال غربی حرم حرکت می کنند.

وی درحالی که به صحن ورودی حرم مطهر وارد می شد، تصریح کرد: صحن حاج آقا مصطفی که به نوعی درب ورودی صحن امام (ره) است محل ورود تروریست ها بود که با تیراندازی به داخل آمدند. تروریست ها از دالانی که در سمت چپ این صحن وجود دارد به اشتباه می درخواست کردند وارد صحن امام شوند که در همین حال با نیروهای انتظامی درگیر می شوند. نیروهای انتظامی بعد از شنیدن صدای تیر و انفجار ظرف کمتر از چهار دقیقه خود را تجهیز و به منطقه آمدند.

بهمن یاری گفت: در ادامه ورود تروریست ها از دالان به سمت محوطه شمال غربی مامورین انتظامی در حالی که پشت ماشین سازمانی و همچنین یک سمند سنگر گرفته بودند یکی از تروریست ها را نشانه گلوله قرار دادند و در همین عملیات پای چپ یکی از نیروهای ما مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این تروریست که از ناحیه سر مورد نشانه قرار داده شد هیچ اسلحه ای با خود نداشت و تنها قصد منفجر کردن کمربند انتحاری خود را داشت.

تشریح شرح بازسازی صحنه حمله تروریستی نیروهای داعش به حرم مطهر

سرکلانتر 10 فاتب در آخر بررسی صحنه اتفاق تروریستی گفت: در همین ضلع شمال غربی یک زن که عضو همین گروهک تروریستی بود دستگیر شد و یک نفر دیگر کشته شد.

واژه های کلیدی: انتظامی | تروریست | تروریستی | تروریست ها | نیروهای داعش | حمله تروریستی | گروهک های تروریستی | گروهک تروریستی داعش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs